Przyjęcia weselne
Imprezy, okolica
Rowery Konie Kąpielisko Grzyby
Hotel** Pod Różami
26-630 Jedlnia Letnisko
ul. Radomska 49
tel. (048) 32 22 141
fax (048) 32 22 272
tel. kom. 0 501 044 752
www.pod-rozami.com.pl
e-mail: hotel@pod-rozami.com.pl
Zapytaj o rezerwację

* odpowiemy w ciągu 1-24 godzin

Różana Chatka
ul. Nadrzeczna (przy zalewie)
tel. 509 594 046
chatka@pod-rozami.com.pl
Jak do nas dojechać?

O "Różanej Chatce"

Różana Chatka jest nowo otwartym (21 lipca 2012 r.) obiektem gastronomicznym, znajdującym się nad zalewem Siczki, przy ulicy Nadrzecznej w Jedlni-Letnisko.

Jest to znakomite miejsce na odpoczynek od zgiełku ulic, oddalenie się od rzeczywistości. Można podziwiać piękno natury oraz delektować się wyśmienitą polską kuchnią. To wspaniałe miejsce na spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi jak i romantyczną kolację.


Istnieje możliwość organizacji uroczystego obiadu biznesowego lub imprezy rodzinnej Przyjmujemy rezerwacje na imprezy zorganizowane do 30 osób - rezerwacja na wyłączność sali na górze.

Menu zawiera głównie tradycyjną kuchnię polską: flaki staropolskie, pierogi, schabowy, karczek. Oferujemy także pizzę własnego wyrobu oraz włoskie makarony, dla dbających zaś o linie - lekkie sałatki. Stworzyliśmy specjalne dodatkowe menu niedzielne i świąteczne: Specjalność Dnia, które czasem odbiegać może od polskiej kuchni, aby każdy z Gości mógł zasmakować nowego specjału. Nasi kucharze co weekend proponują inną propozycję obiadową na  Specjalność Dnia. Ponadto codziennie (od poniedziałku do piątku do godz.17.00) oferujemy zestaw obiadowy w ekonomicznej cenie 17 zł.


Restauracja jest w stanie ugościć 60 osób z 11 stolikami w środku lokalu i 14 na zewnątrz. Posiadamy także kącik dla dzieci- które mogą zabawić się w małego kucharza, tarasy z pięknymi widokami i przytulne kąciki wśród zieleni i róż.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników natury i Polskiej kuchni.


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 13.00 - 21.00

Sobota - Niedziela 11.00-22.00


Jesteś naszym: 512211 gościem


Chcesz być na bieżąco? Wpisz e-mail:

Zostaw to pole pus-te

e-mail

imię i nazwisko

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H-U. Ryszard Różański Pod Różami Sklep Hotel Restauracja z siedzibą w Jedlni-Letnisku przy ul. Radomskiej 49, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29.08.1997 r. Podanie danych jest dobrowolne, każdemu przysługuje prawo wglądu do nich i ich poprawiania. Firma Pod Różami zobowiązuje się chronić udostępnione jej dane osobowe i wykorzystywać je tylko do własnych celów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej od P.P.H-U. Ryszard Różański Pod Różami Sklep Hotel Restauracja zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres elektroniczny.

Pytanie? Napisz do nas!